Witaj w sklepie internetowym BINO.pl

Cisco MFEBX1 100 Base-BX Mini-GBIC SFP Transceiver

Cisco MFEBX1 100 Base-BX Mini-GBIC SFP Transceiver
815,78 zł

Dostępność: Produkt niedostępny

Opis

Szczegóły

Symbol producentaMFEBX1
Nazwa produktuCisco MFEBX1 100 Base-BX Mini-GBIC SFP Transceiver
ProducentCisco Systems
Klasa produktuAkcesoria do SWITCHY
RodzajSFP moduł
Dodatkowe informacjeRodzaj złącza: Duplex LC
Szerokość13 mm
Wysokość9 mm
Długość56 mm
Masa netto0.018 kg
Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Kod 251846
Producent Cisco Systems
Kod producenta MFEBX1
EAN Nie
Strona www http://www.cisco.com/web/PL
Recenzje