Witaj w sklepie internetowym BINO.pl

Apple MagSafe 2 Power Adapter 85W (MBPro w/Retina)

Apple MagSafe 2 Power Adapter 85W (MBPro w/Retina)

Kod: 529523

395,08 zł

Dostępność: Produkt dostępny

Opis

Szczegóły

Opis

Zasilacz MagSafe 2 o mocy 85 W firmy Apple (dla MacBooka Pro z wyś,wietlaczem Retina)
Zasilacz MagSafe 2 o mocy 85 W jest wyposaż,ony w magnetyczne zł,ą,cze zasilania, dlatego gdy ktoś, potknie się, o kabel, ten rozł,ą,cza się,, nie pocią,gają,c za sobą, MacBooka Pro. Pomaga też, zabezpieczyć, kable przed zniszczeniem lub zuż,yciem. Ponadto magnetyczne zł,ą,cze zasilania uł,atwia szybkie i bezpieczne podł,ą,czenie wtyczki do komputera.
Po podł,ą,czeniu zapali się, dioda LED poł,oż,ona w gó,rnej czę,ś,ci zł,ą,cza zasilania. Dioda ś,wiecą,ca na ż,ó,ł,to oznacza ł,adowanie notebooka, a kolor zielony wskazuje, ż,e komputer został, w peł,ni nał,adowany. Z zasilaczem dostarczany jest przewó,d zasilają,cy, któ,ry maksymalnie zwię,ksza dł,ugoś,ć, przewodu, natomiast wtyczka do gniazda ś,ciennego (ró,wnież, w zestawie) doskonale sprawdza się, w podró,ż,y.

Zasilacz jest doskonał,ym towarzyszem podró,ż,y —, dzię,ki przemyś,lanej konstrukcji moż,na starannie owiną,ć, wokó,ł, niego kabel prą,du stał,ego, aby nie plą,tał, się, w czasie przechowywania.
Za pomocą, zasilacza moż,na ł,adować, baterię, litowo-polimerową,, gdy komputer jest wył,ą,czony, wł,ą,czony lub znajduje się, w trybie uś,pienia. Zasila on komputer ró,wnież, podczas pracy bez baterii. ,

Moc zasilacza85 W
Wtyczka0
W opakowaniu0
Pasuje do

Zgodny z MacBookiem Pro z wyś,wietlaczem Retina.

Pozostałe parametry0
Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Kod 529523
Producent Apple
Kod producenta MD506Z/A
EAN 0885909611508
Strona www http://www.apple.com.pl
Recenzje