Witaj w sklepie internetowym BINO.pl

Apple MGNL2ZM/A

Apple MGNL2ZM/A

Kod: 824772

165,99 zł

Dostępność: Produkt niedostępny

Opis

Szczegóły

Opis

Lekka i minimalistyczna.
Lekka i wytrzymał,a nakł,adka Smart Cover chroni ekran iPada mini, ale nie przykrywa aluminiowej tylnej czę,ś,ci jego obudowy. Dzię,ki temu iPad mini wcią,ż, doskonale wyglą,da i leż,y w dł,oniach —, tyle, ż,e jest lepiej chroniony.

Wykonana z poliuretanu.
Nakł,adka Smart Cover jest wykonana z poliuretanu i jest dostę,pna w siedmiu atrakcyjnych kolorach. Posiada mię,kką,, dopasowaną, kolorystycznie podszewkę, z mikrofibry utrzymują,cą, ekran w czystoś,ci.

Poł,ą,czenie magnetyczne.

Zawias magnetycznie wyró,wnuje nakł,adkę, Smart Cover z iPadem mini, zapewniają,c ich idealne dopasowanie. Dzię,ki magnesom nakł,adka stabilnie przylega do iPada.

Podstawka do pisania.
Nakł,adka Smart Cover moż,e peł,nić, też, rolę, podstawki do pisania. Gdy zamierzasz coś, napisać,, zawiń, ją, do tył,u, aby pochylić, i oprzeć, iPada mini pod wygodnym ką,tem.

Budzenie po otwarciu. Usypianie po zamknię,ciu.
Gdy otworzysz nakł,adkę, Smart Cover, iPad mini w magiczny sposó,b natychmiast się, budzi. Gdy ją, zamkniesz, iPad mini automatycznie przechodzi w tryb uś,pienia.

Podstawka do rozmó,w FaceTime i oglą,dania filmó,w.
Nakł,adka Smart Cover skł,ada się, dokł,adnie tam, gdzie powinna, bł,yskawicznie zmieniają,c się, w podstawkę, do poł,ą,czeń, FaceTime czy oglą,dania filmó,w.

Przekątna ekranu7,9''
Pasuje do

- Apple iPad mini
- Apple iPad mini 2
- Apple iPad mini 3

KolorCzerwony
MateriałPoliuretan
Wymiary0
Akcesoria w zestawie0
Pozostałe parametry0
Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Kod 824772
Producent Apple
Kod producenta MGNL2ZM/A
EAN Nie dotyczy
Strona www http://www.apple.com.pl
Recenzje