Witaj w sklepie internetowym BINO.pl

AKG AKG Y55 CZARNO NIEBIESKIE

AKG AKG Y55 CZARNO NIEBIESKIE
441,00 zł

Dostępność: Produkt niedostępny

Opis

Szczegóły

Opis

Sł,uchawki AKG Y55 oferują, jakoś,ć, dź,wię,ku typową, dla urzą,dzeń, AKG, zapewniają,c odpornoś,ć, na trudne warunki oraz funkcjonalnoś,ć, konieczne w przypadku cał,kowitej koncentracji na tworzeniu muzyki.
Nikt inny jak firma AKG nie rozumie tak dobrze, jak waż,na jest jakoś,ć, odtwarzanej muzyki. Zał,ó,ż, sł,uchawki AKG Y55 wyposaż,one w zamknię,te muszle, aby doś,wiadczyć, wyją,tkowej jakoś,ci dź,wię,ku, odizolować, się, od zakł,ó,ceń, z zewną,trz i poczuć, gł,ę,bokie, doskonale brzmią,ce basy na cał,ej dostę,pnej czę,stotliwoś,ci. Opró,cz takich zalet, jak izolacja od zakł,ó,ceń, i komfort uż,ytkowania, sł,uchawki AKG Y55 posiadają, inne atuty –, mikrofon w przewodzie, funkcje zdalnego sterowania, zapewniają,cy dodatkową, swobodę, ruchó,w odł,ą,czany kabel oraz poprawiają,cy uniwersalnoś,ć, urzą,dzenia adapter wtyku. Trwał,a konstrukcja sł,uchawek wykonanych z wysokiej jakoś,ci materiał,u, wyposaż,ona w obrotowe muszle, pozwala odnaleź,ć, się, uż,ytkownikowi nawet w najtrudniejszych warunkach.

Mechanizm skł,adania 3D-Axis pozwala na ł,atwe przechowywanie i transport sł,uchawek Y55 zaraz po zakoń,czeniu wystę,pu, zaś, akrylowe wykoń,czenie, dostę,pne w czterech kolorach, pozwoli uż,ytkownikowi zaimponować, jeszcze bardziej stylem.

Dostosowane do pracy DJ-ó,w nowe sł,uchawki Y55 stanowią, doskonał,e narzę,dzie dla każ,dego mił,oś,nika muzyki stoją,cego przy konsolecie. Model Y55, dla wielu już, niezastą,piony, jest doskonale dostosowany do potrzeb uż,ytkownika, zapewniają,c perfekcyjną, jakoś,ć, dź,wię,ku i moż,liwoś,ć, koncentracji na samej pracy.

KonstrukcjaNauszne
TechnologieTłumienie dźwięków z otoczenia
Komunikacja bezprzewodowaNie
Złącza3,5 mm minijack
DźwiękStereo
Kontrola dźwiękuWyciszanie połączenia
Funkcje bluetoothNie dotyczy
Impedancja32 Ω,
Pasmo przenoszenia (min.)16 Hz
Pasmo przenoszenia (maks.)24 kHz
Czułość115 dB
MikrofonTak
Długość przewodu1.2 m
KolorCzarny
Waga450 g
Pozostałe parametry

- 1 para sł,uchawek AKG Y55 z odł,ą,czanym przewodem, mikrofonem w przewodzie orazuniwersalnymi funkcjami sterowania
- Adapter3,5 mm do 6,3 mm
- Pokrowiec

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Kod 917981
Producent AKG
Kod producenta AKG Y55 CZARNO NIEBIESKIE
EAN Nie dotyczy
Strona www http://www.akg.com
Recenzje