Witaj w sklepie internetowym BINO.pl

Akasa obudowa mini ITX Crypto Vesa AK-ITX0380BK

Akasa obudowa mini ITX Crypto Vesa AK-ITX0380BK

Kod: 197045

441,09 zł

Dostępność: Produkt niedostępny

Opis

Szczegóły

Opis

Crypto Vesa obudowa mini ITX z 80W zasilaczem

Crypto Vesa to bardzo wydajna kompaktowa obudowa mini-ITX, któ,ra został,a zaprojektowana i zbudowana w oparciu o doś,wiadczenia z cieszą,cej się, duż,ym sukcesem obudową, Enigma i dzię,ki specjalnemu mocowaniu moż,na ją, zamontować, bezpoś,rednio na monitorze. Estetyczny panel przedni sprawia, ż,e obudowa Crypto jest idealna do zastosowań, multimedialnych, podczas gdy opcjonalne funkcje takie jak gniazdo Kensington, miejsce na alarm otwarcia pokrywy oraz uchwyt na blokadę, otwarcia sprawiają,, ż,e jest to odpowiednia obudowa ró,wnież, dla biznesu i edukacji.
Nieco wię,kszy rozmiar oraz nowy rozkł,ad zatok dają, lepsze chł,odzenie oraz sprawiają,, ż,e budowa systemu jest prostsza. Teraz kompatybilna z wszystkimi pł,ytami mini-ITX, w tym z procesorami AMD Socket AM3, Intel LGA775 oraz osadzonymi na pł,ycie.
Posiada 2 zatoki: dla dyskó,w 2.5"" oraz dla napę,du optycznego typu slim. Dla wygody podł,ą,czania na panelu przednim znajdują, się, porty HD audio oraz 2x USB. Obudowa dostę,pna jest z wewnę,trzną, pł,ytką, DC-DC oraz zewnę,trznym zasilaczem 80Watt.

•, Zaprojektowana dla systemó,w kompaktowych
•, Idealne rozwią,zanie dla biznesu i edukacji
•, Stylowy wyglą,d dla aplikacji multimedialnych
•, Zgodnoś,ć, ze wszystkimi pł,ytami mini-ITX
•,Kompatybilna z montaż,em typu Vesa (10mm)

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Kod 197045
Producent Akasa
Kod producenta AK-ITX03BK08-EU
EAN 4710614531673
Strona www http://www.akasa.com.tw
Recenzje