Witaj w sklepie internetowym BINO.pl

Akasa obudowa do dysków AK-IC19U3-BK Noir Stor

Akasa obudowa do dysków AK-IC19U3-BK Noir Stor

Kod: 197121

103,98 zł

Dostępność: Produkt niedostępny

Opis

Szczegóły

Opis

Obudowy Serii S
Obudowy dysku twardego akasa z serii S wykorzystują, najnowszą, technologię, USB 3.0 i są, zaprojektowane tak by zapewnić, wysokiej jakoś,ci uż,ytkowanie oraz zarzą,dzanie danymi z prę,dkoś,cią, Super Speed

Super Speed
USB 3.0 umoż,liwia transfer danych z prę,dkoś,cią, do 5 gigabitó,w na sekundę,, co oznacza, iż, wzrost wydajnoś,ci obudowy został, zwię,kszony aż, do 10 razy w poró,wnaniu z odpowiednikami w wersji USB 2.0. Interfejs Super Speed pozwala zaoszczę,dzić, duż,o cennego czasu, gdyż, już, nie bę,dziesz musiał, czekać, tak dł,ugo do zakoń,czenia transmisji danych zwł,aszcza duż,ych plikó,w, takich jak filmy HD lub kopii zapasowych systemu. Ponadto obudowy USB 3.0 są, w peł,ni wstecznie kompatybilne z systemami USB 2.0 co zapewnia peł,ną, kompatybilnoś,ć, z milionami urzą,dzeń, dostę,pnych na cał,ym ś,wiecie.

Noir
Obudowa Noir wykonana z wysokiej jakoś,ci szczotkowanego aluminium zapewniają,cego efektywne rozpraszanie ciepł,a, cicha pracę, i ł,atwym w utrzymaniu w czystoś,ci wykoń,czeniem. Noir oznacza po prostu „,Czarny”, i taki jest wł,aś,nie kolor tej obudowy. Stylowe niebieskie diody LED na przednim panelu wskazują, na podł,ą,czenie zasilania oraz transmisję, danych. Ultra kompaktowy design czyni tą, obudowę, idealną, jako zestaw przenoś,ny.

Przechowywanie danych
Kompatybilna ze wszystkimi pojemnoś,ciami dykó,w 2,5" z interfejsem SATA do 9.5mm wysokoś,ci. Idealna do transmisji, przechowywania i mobilnoś,ć, danych. Moż,e być, ró,wnież, wykorzystywana do zapisywania kopii zapasowych danych lub odzyskiwania danych ze starego systemu PC. W poł,ą,czeniu z napę,dem SSD pozwala w peł,ni wykorzystywać, interfejs Super Speed USB 3.0.

  • Interfejs Super Speed USB 3.0
  • Max transfer danych 5Gbps - do 10 x szybciej niż, USB 2.0
  • Stylowe wykoń,czenie ze szczotkowanego aluminium
  • Aluminiowa obudowa doskonale odprowadza ciepł,o
  • Niebieskie diody LED wskazują, zasilanie i dostę,p do danych
  • Kompaktowa obudowa zasilana z USB idealna jako zestaw przenoś,ny
  • Odpowiednia dla wszystkich dykó,w 2.5" SATA oraz SSD
  • Wstecznie kompatybilna z USB 2.0

 ,

Video

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Kod 197121
Producent Akasa
Kod producenta AK-IC19U3-BK
EAN Nie dotyczy
Strona www http://www.akasa.com.tw
Recenzje