Witaj w sklepie internetowym BINO.pl

A-LAN FO Patch kabel MM LC-LC 1m 50/125 duplex

A-LAN FO Patch kabel MM LC-LC 1m 50/125 duplex
22,14 zł

Dostępność: Produkt dostępny

(mała ilość - zostało 5 szt)

Opis

Szczegóły

Kod ProducentaFOC-LCLC-5MMD-1
Typ kablaPatch cordy wielomodowe - multi mode (MM)
Typ konektoraLC/LC
Typ włókna50/125 µm
Długość1 m
PowłokaLSOH
Kolorpomarańczowy
Zgodność z normamiIEC 61754-15, IEC 61754-2, PN-EN 186260:2000, PN-EN 50377-2-1:2003,PN-EN 50377-7-4,PN-EN 61300, PN-EN 60793-2-50:2004 (U), ZN-96/TP S.A.-007, ZN-05/TP S.A.-044, 2002/95/EEC
OpisPatch cord światłowowodowy to odcinek kabla z dwóch stron zarobiony odpowiednimi złączami, służy do połączeń pomiędzy urządzeniami w punktach krosowych (LAN, WAN) Oraz końcowych urządzeń abonenckich opartych na technologii światłowodowej.
wwwhttp://b2b.alantec.pl/files/pdf/sheets/FOC-LCLC-5MMD-1.pdf www
Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Kod 448499
Producent A-LAN
Kod producenta FOC-LCLC-5MMD-1
EAN Nie dotyczy
Strona www http://www.a-lan.com.pl
Recenzje