Witaj w sklepie internetowym BINO.pl

4World Patchcord |ST/UPC-SC/UPC|SX SM|G652D|1m

4World Patchcord |ST/UPC-SC/UPC|SX SM|G652D|1m
5,63 zł

Dostępność: Produkt niedostępny

Opis

Szczegóły

Symbol producenta08711
Nazwa produktu4World Optics Patchcord |ST/UPC-SC/UPC|SX SM|G652D|1m
Producent4World
Klasa produktuKabel sieciowy (światłowodowy, patchcord)
Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Kod 246881
Producent 4World
Kod producenta 08711
EAN 5908214356928
Strona www http://www.4world.pl
Recenzje