Witaj w sklepie internetowym BINO.pl

4World Optics Patchcord (FC/UPC-FC/UPC, SX SM, G652D, 1m)

4World Optics Patchcord (FC/UPC-FC/UPC, SX SM, G652D, 1m)
11,55 zł

Dostępność: Produkt dostępny

(mała ilość - zostało 5 szt)

Opis

Szczegóły

Symbol producenta08704
Nazwa produktu4World Optics Patchcord |FC/UPC-FC/UPC|SX SM|G652D|1m
Producent4World
Klasa produktuKabel sieciowy (światłowodowy, patchcord)
Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Kod 246874
Producent 4World
Kod producenta 08704
EAN 5908214356850
Strona www http://www.4world.pl
Recenzje