Witaj w sklepie internetowym BINO.pl

InsERT Analityk (system wspomagania decyzji)

InsERT Analityk (system wspomagania decyzji)

Kod: 24955

588,93 zł

Dostępność: Produkt niedostępny

Opis

Szczegóły

Kod ProducentaAN
ZastosowanieAnalityk to system wspomagania decyzji, który opiera się na najnowszych technologiach związanych z hurtowniami danych (Microsoft SQL Server 2000/2005, usługi OLAP). Program tworzy nowoczesne analizy danych zgromadzonych w systemach firmy Insert.
WersjaBOX
Pakiet zawieraPłytę CD instalacyjną, kopertę z dokumentacją programu (zawiera licencję,warunki licencji, certyfikat,kartę rejestracyjną), instruckję obsługi, materiały reklamowe dla użytkowników końcowych.
OpisWygenerowane przez Analityka zestawienia prezentowane są w arkuszu kalkulacyjnym Microsoft Excel w postaci interaktywnych wielowymiarowych tabel i wykresów.Użytkownik za pomocą myszki przemieszcza wybrane kategorie danych w odpowiednie obszary tabeli
przestawnej. W trakcie przeglądania danych możliwe jest wykonanie m.in. następujących operacji: sortowanie tabel, filtrowanie danych, dokonywanie podsumowań na dowolnym poziomie, korzystanie z całego zestawu różnorodnych funkcji statystycznych,przechodzenie od danych zagregowanych do danych szczegółowych i odwrotnie, korzystanie z predefiniowanych formatów tabel, zmiana typu wykresu (słupkowe, kołowe, punktowe, 2-D, 3-D). Stworzone w Analityku wielowymiarowe zestawienia pozwolą m.in. porównywaćdane pochodzące z kilku okresów działalności gospodarczej lub z różnych miejsc. Informacje te ułatwiają interpretację sytuacji podmiotu gospodarczego.
Liczba użytkownikówNie dotyczy
Liczba stanowiskNie dotyczy
Wersja językowapolska
Wymagania systemoweWindows 98, Me, NT 4.0, 2000, XP, Vista lub nowszy, Microsoft Excel 2000, XP, 2003 lub 2007
Wymagania sprzętoweprocesor Pentium 166 MHz (zalecane 200 MHz), 32 MB pamięci RAM, około 20 MB wolnego miejsca na dysku twardym (oraz miejsce na stworzone zestawienia), zalecane: karta graficzna z rozdzielczością 800x600 lub wyższą, napęd CD-ROM i mysz.
Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Kod 24955
Producent InsERT
Kod producenta 5907616100443
EAN Nie dotyczy
Strona www http://www.insert.com.pl
Recenzje