Witaj w sklepie internetowym BINO.pl

ZyXEL Zyxel SFP-LX-10-D 1G SFP LC LX Single-Mode Transceiver 1310nm, 10km range

ZyXEL Zyxel SFP-LX-10-D 1G SFP LC LX Single-Mode Transceiver 1310nm, 10km range
418,02 zł

Dostępność: Produkt niedostępny

Opis

Szczegóły

Symbol producenta91-010-203001B
Nazwa produktuZyxel SFP-LX-10-D SFP-LX Single-Mode Dual LC 1310nm Transceiver
ProducentZyxel
Klasa produktuAkcesoria do SWITCHY
Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Kod 782135
Producent ZyXEL
Kod producenta 91-010-203001B
EAN Nie dotyczy
Strona www http://www.pl.zyxel.com
Recenzje