Witaj w sklepie internetowym BINO.pl

ZaNa Design ZV3-32-FIRE

ZaNa Design ZV3-32-FIRE
260,62 zł

Dostępność: Produkt niedostępny

Opis

Szczegóły

Opis

SZLACHETNE DREWNO
Obudowa wszystkich pamię,ci z serii VIP COLECTION zawsze powstaje z jednego, dokł,adnie wyselekcjonowanego kawał,ka drewna Wenge. Sł,oje drewna z obudowy pamię,ci idealnie komponują, się, ze sł,ojami z zatyczki, tworzą,c jedną, cał,oś,ć,.
Szlachetne drzewo Wenge to jedna z najpię,kniejszych odmian drzew tropikalnych Afryki. Ciekawa struktura i gł,ę,bia koloru tego drewna zapewnia naszym produktom wyszukaną, elegancję,. To egzotyczne drewno dzię,ki swojej nietypowej urodzie i wysokiej trwał,oś,ci jest dziś, niezwykle poż,ą,danym towarem. Jego wyrazisty sł,ó,j od zawsze czarował, i pobudzał, wyobraź,nię,. Wenge przez tysią,ce lat wykorzystywane był,o przez afrykań,skich szamanó,w do magicznych rytuał,ó,w. Dziś,, dzię,ki kolekcji VIP COLLECTION moż,esz mieć, skrawek magicznej i tajemniczej Afryki tylko dla siebie!

Drewno uż,ywane do produkcji pamię,ci pochodzi z legalnego ź,ró,dł,a, tylko od renomowanych dostawcó,w. Tym samym marka Zana Design respektuje przepisy prawne dotyczą,ce ś,cisł,ych limitó,w wycinki tych rzadkich i szlachetnych drzew.

POWRÓ,T DO NATURALNOŚ,CI
Pendrive’,y VIP COLLECTION w przeciwień,stwie do rozwią,zań, konkurencji są, podwó,jnie olejowane, a nie lakierowane. Dzię,ki temu drewno pró,cz unikalnej struktury sł,oi ma w peł,ni gł,adką, i lś,nią,cą, powierzchnię,. Jednocześ,nie, tak przygotowana obudowa jest doskonale zabezpieczona, a takż,e zachowuje intensywną, barwę, naturalnego drewna.

SREBRO PRÓ,BY 925
Pamię,ci ozdobione są, aż, z dwó,ch stron wysokiej czystoś,ci srebrem pró,by 925 uż,ywanym ró,wnież, do produkcji wysokiej jakoś,ci biż,uterii srebrnej. W procesie przygotowawczym srebro jest dokł,adnie czyszczone i rę,cznie polerowane, a nastę,pnie niezwykle precyzyjnie integrowane z drewnianą, obudową,. Gó,rna czę,ś,ć, pendrive’,a posiada srebrną, zawieszką, do któ,rej moż,na doczepić, np. skó,rzany rzemień,.

POLSKI DIAMENT –, KRZEMIEŃ, PASIASTY
Krzemień, pasiasty nie bez powodu nazywany jest polskim diamentem bowiem faktycznie posiada on wszystkie cechy kamieni jubilerskich: rzadkoś,ć,, dekoracyjnoś,ć, i twardoś,ć,. Jest to zdobna odmiana krzemienia odznaczają,ca się, kontrastowym uł,oż,eniem ciemnych i jasnych smug w tonacjach ciepł,ych beż,ó,w i chł,odnych szaroś,ci, czę,sto tworzą,cych bardzo atrakcyjny wzó,r. Krzemień, to takż,e „,kamień, optymizmu”,, któ,ry dodaje energii i witalnoś,ci oraz usuwa zmę,czenie. Co ciekawe krzemień, pasiasty jest wydobywany tylko w jednym miejscu na ś,wiecie! A dokł,adnie w Polsce na Ziemie Sandomierskiej. To wł,aś,nie dzię,ki niemu model VIP Firestone z serii VIP COLLECTION jest niezwykle ekskluzywnym gadż,etem z polskim akcentem.

LASEROWY GRAWER
Z boku obudowy znajduje się, laserowo wygrawerowane nazwa marki ZaNa Design.
Opró,cz tego każ,da pamię,ć, ma drobny grawer z informacją, o pojemnoś,ci. Grawer jest bardzo dokł,adny i niezwykle trwał,y.

MAGNESOWA ZATYCZKA
Pamię,ć, posiada specjalnie zaprojektowaną, zatyczkę, z wbudowanym wewną,trz magnesem, dzię,ki któ,remu unikniesz przypadkowego zagubienia zatyczki.

InterfejsUSB 3.0
Prędkość odczytu90 MB/s
Prędkość zapisu30 MB/s
Wymiary

71,5 x 17,5 x 9,7mm

Waga14 g
Obsługiwane systemy operacyjne

Windows ME,2000, XP, Vista, 7 Mac os 9.x/x Linux 2.4.x

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Kod 387853
Producent ZaNa Design
Kod producenta ZV3-32-FIRE
EAN Nie dotyczy
Strona www http://www.zanadesign.eu
Recenzje