Witaj w sklepie internetowym BINO.pl

ZaNa Design VIP Elegance 8GB USB3.0 90MB/s (drewno wenge, srebro)

ZaNa Design VIP Elegance 8GB USB3.0 90MB/s (drewno wenge, srebro)

Kod: 387852

146,48 zł

Dostępność: Produkt niedostępny

Opis

Szczegóły

Opis

SZLACHETNE DREWNO
Obudowa wszystkich pamię,ci z serii VIP COLECTION zawsze powstaje z jednego, dokł,adnie wyselekcjonowanego kawał,ka drewna Wenge. Sł,oje drewna z obudowy pamię,ci idealnie komponują, się, ze sł,ojami z zatyczki, tworzą,c jedną, cał,oś,ć,.
Szlachetne drzewo Wenge to jedna z najpię,kniejszych odmian drzew tropikalnych Afryki. Ciekawa struktura i gł,ę,bia koloru tego drewna zapewnia naszym produktom wyszukaną, elegancję,. To egzotyczne drewno dzię,ki swojej nietypowej urodzie i wysokiej trwał,oś,ci jest dziś, niezwykle poż,ą,danym towarem. Jego wyrazisty sł,ó,j od zawsze czarował, i pobudzał, wyobraź,nię,. Wenge przez tysią,ce lat wykorzystywane był,o przez afrykań,skich szamanó,w do magicznych rytuał,ó,w. Dziś,, dzię,ki kolekcji VIP COLLECTION moż,esz mieć, skrawek magicznej i tajemniczej Afryki tylko dla siebie!

Drewno uż,ywane do produkcji pamię,ci pochodzi z legalnego ź,ró,dł,a, tylko od renomowanych dostawcó,w. Tym samym marka Zana Design respektuje przepisy prawne dotyczą,ce ś,cisł,ych limitó,w wycinki tych rzadkich i szlachetnych drzew.


POWRÓ,T DO NATURALNOŚ,CI
Pendrive’,y VIP COLLECTION w przeciwień,stwie do rozwią,zań, konkurencji są, podwó,jnie olejowane, a nie lakierowane. Dzię,ki temu drewno pró,cz unikalnej struktury sł,oi ma w peł,ni gł,adką, i lś,nią,cą, powierzchnię,. Jednocześ,nie, tak przygotowana obudowa jest doskonale zabezpieczona, a takż,e zachowuje intensywną, barwę, naturalnego drewna.


SREBRO PRÓ,BY 925
Pamię,ci ozdobione są, aż, z dwó,ch stron wysokiej czystoś,ci srebrem pró,by 925 ró,wnież, do produkcji wysokiej jakoś,ci biż,uterii srebrnej. W procesie przygotowawczym srebro jest dokł,adnie czyszczone i rę,cznie polerowane, a nastę,pnie niezwykle precyzyjnie integrowane z drewnianą, obudową,. Gó,rna czę,ś,ć, pendrive’,a posiada srebrną, zawieszką, do któ,rej moż,na doczepić, np. skó,rzany rzemień,.


LASEROWY GRAWER
Z boku obudowy znajduje się, laserowo wygrawerowane nazwa marki ZaNa Design.
Opró,cz tego każ,da pamię,ć, ma drobny grawer z informacją, o pojemnoś,ci. Grawer jest bardzo dokł,adny i niezwykle trwał,y.


MAGNESOWA ZATYCZKA
Pamię,ć, posiada specjalnie zaprojektowaną, zatyczkę, z wbudowanym wewną,trz magnesem, dzię,ki któ,remu unikniesz przypadkowego zagubienia zatyczki.

InterfejsUSB 3.0
Prędkość odczytu90 MB/s
Prędkość zapisu30 MB/s
Wymiary

71,5 x 17,5 x 9,7mm

Waga14 g
Obsługiwane systemy operacyjne

Windows ME,2000, XP, Vista, 7 Mac os 9.x/x Linux 2.4.x

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Kod 387852
Producent ZaNa Design
Kod producenta ZV3-8-ELEG
EAN 5903111669485
Strona www http://www.zanadesign.eu
Recenzje