Witaj w sklepie internetowym BINO.pl

ZaNa Design Teak 16GB Srebro Drewno

ZaNa Design Teak 16GB Srebro Drewno

Kod: 153299

97,28 zł

Dostępność: Produkt niedostępny

Opis

Szczegóły

Opis

ZaNa Silver Teak to jedyne w swoim rodzaju, ekskluzywne gadż,ety ł,ą,czą,ce w sobie nowoczesną, technologię, pamię,ci USB z niepowtarzalną, stylistyką,. Ultranowoczesna elektronika zamknię,ta jest w obudowie ze szlachetnego srebra pró,by 925 oraz egzotycznego drewna Teak!
Pendrive ZaNa Silver to nie tylko modny drobiazg, ale takż,e praktyczna pomoc w codziennym ż,yciu, pracy i rozrywce.

Nowe spojrzenie na pamię,ć, przenoś,ną,
Srebrna obudowa pró,by 925 kryje w sobie jedną, z najmniejszych elektronik tego typu na ś,wiecie! Oferuje ona prę,dkoś,ć, odczytu aż, do 24 MB/s i pojemnoś,ć, pamię,ci do 32 GB.
Pendrive’,y ZaNa Silver są, nie tylko idealne do przenoszenia danych, zdję,ć, i prezentacji, ale sł,uż,ą, ró,wnież, jako oryginalny i elegancki brelok do kluczy lub prestiż,owa ozdoba do Twojego telefonu.

Egzotyczne Drewno Teak
Teak to liś,ciaste drzewo rosną,ce w tropikach na terenach Birmy, Indii i Tajlandii i , kwitną,ce w porze monsunowej. Tradycyjnie był,o uż,ywane do budowy statkó,w, a dziś, stosowane na ekskluzywnych jachtach.
Pię,kna i wyrazista barwa drewna Teak jest wspaniał,ą, ozdobą, dla srebrnej pamię,ci ZaNa Design, a dzię,ki rę,cznej produkcji serii ZaNa Silver, drewno Teak bardzo dokł,adnie i trwale wpasowane jest w obudowę, pamię,ci, tworzą,c niezwykle dekoracyjny detal.

Srebrna Obudowa
Obudowa pamię,ci w cał,oś,ci wykonana jest z wysokiej czystoś,ci srebra pró,by 925, uż,ywanego ró,wnież, do produkcji wysokiej jakoś,ci biż,uterii srebrnej. W procesie przygotowawczym srebro jest dokł,adnie czyszczone i rę,cznie polerowane, a nastę,pnie niezwykle precyzyjnie integrowane z elektroniką,. Gó,rna czę,ś,ć, pamię,ci posiada uszko z doczepioną, zawieszką,, któ,ra ró,wnież, jest wykonana ze srebra pró,by 925.

Laserowy grawer
Z tył,u obudowy znajduje się, wygrawerowane laserowo oznaczenie pojemnoś,ci pamię,ci oraz nazwa marki ZaNa Design. Grawer jest bardzo dokł,adny i trwał,y.

Idealny prezent
Zana Silver Teak to oryginalny prezent, któ,ry zachwyci każ,dego. Obdarowana osoba bę,dzie zaskoczona Twoim pomysł,em na wyją,tkowy i ekskluzywny prezent. To coś, wię,cej niż, pendrive, gdyż, doskonale peł,ni rolę, ozdobnego gadż,etu na przykł,ad do samochodowych kluczykó,w lub komó,rki. Nie zapominajmy ró,wnież,, ż,e wewną,trz obudowy kryje się, bardzo szybka i niezawodna elektronika jednego z najwię,kszych potentató,w rynku pamię,ci FLASH. Dzię,ki niej pamię,ci sprawdzą, się, , w każ,dej sytuacji. Dodatkowo każ,dy egzemplarz zapakowany jest w eleganckie opakowanie jubilerskie z logiem marki ZaNa Design.

Zana Silver Teak to doskonał,y prezent z okazji urodzin, rocznicy, Ś,wią,t Boż,ego Narodzenia, Walentynek i wielu innych uroczystoś,ci, w któ,rych chcemy podarować, drugiej osobie coś, wyją,tkowego!

Praktyczny wisiorek
Jako uzupeł,nienie kompletu, proponujemy skó,rzany rzemień, (w kolorze czarnym lub brą,zowym) o dł,ugoś,ci 45cm, w poł,ą,czeniu z któ,rym powstaje jedyny w swoim rodzaju wisiorek na szyję,. Zapinki rzemienia wykonane są, takż,e ze srebra (pró,ba 925).

InterfejsUSB 2.0
Prędkość odczytu24 MB/s
Prędkość zapisu8 MB/s
Wymiary

28.5 x 12.5 x 3.4 mm

Waga5 g
Obsługiwane systemy operacyjne

Windows 98, ME, 2000, XP, Vista
Mac os 9.x/x
Linux 2.4 X

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Kod 153299
Producent ZaNa Design
Kod producenta ZS16TEAK
EAN 5903111669126
Strona www http://www.zanadesign.eu
Recenzje