Witaj w sklepie internetowym BINO.pl

XFX Podkładka dla graczy - WARPAD 43x35cm Mocowana

XFX Podkładka dla graczy - WARPAD 43x35cm Mocowana

Kod: 267906

165,05 zł

Dostępność: Produkt niedostępny

Opis

Szczegóły

Opis

XFX WarPad™, to dopracowanie w każ,dym szczegó,le. To przeł,om w technologii gier –, podkł,adka pod myszkę, stworzona, by eliminować, tarcie i dyskomfort podczas dł,ugich lub intensywnych sesji grania i pracy. Podkł,adka XFX WarPad™, zapewnia krawę,dzie tak komfortowe i dają,ce tak dobre wsparcie, ż,e Twoja konkurencja opadnie z sił, szybciej niż, Ty.

Podkł,adkę, XFX WarPad™, mocuje się, bez wysił,ku klamrą, na krawę,dzi biurka o gruboś,ci do 5 cm. Moż,na ją, też, ł,atwo zwiną,ć, i zabrać, wszę,dzie ze sobą,. Dzię,ki unikalnej klamrze, nie trzeba się, wię,cej martwić,, ż,e podkł,adka się, przesuwa po biurku.

Ta rewolucyjna podkł,adka ma rozmiary 43 cm x 35 cm. Tak hojne rozmiary sprawiają,, ż,e gra i praca na wielu monitorach nie stanowi problemu. XFX WarPad™, to podkł,adka dla graczy stworzona przez graczy, zaprojektowana z niezwykł,ą, starannoś,cią, przez XFX, aby speł,niał,a wszystkie potrzeby uż,ytkownikó,w intensywnie korzystają,cych z myszki. Był,a testowana i oceniana przez zwykł,ych graczy, profesjonalistó,w, studentó,w i mistrzó,w sceny gier komputerowych, aby upewnić, się,, ż,e zapewnia znakomitą, ergonomię, wszystkim uż,ytkownikom.

Jeś,li chcesz w grze wspią,ć, się, na krawę,dź, swoich moż,liwoś,ci, ale nie czuć, krawę,dzi biurka, to XFX WarPad™, jest tym, czego Ci trzeba.

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Kod 267906
Producent XFX
Kod producenta FX-GS2L-AYER
EAN 0778656054325
Strona www http://xfxforce.com/pl/Home.aspx?lang=pl
Recenzje