Witaj w sklepie internetowym BINO.pl

TP-Link TXM431-SR 10GBase-LR SFP+ LC Multi-mode MiniGBIC Module

TP-Link TXM431-SR 10GBase-LR SFP+ LC Multi-mode MiniGBIC Module

Kod: 636425

235,13 zł

Dostępność: Produkt niedostępny

Opis

Szczegóły

Symbol producentaTXM431-SR
Nazwa produktuTP-Link TXM431-SR 10GBase-LR SFP+ LC Multi-mode MiniGBIC Module
ProducentTP-Link
Klasa produktuAkcesoria do SWITCHY
Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Kod 636425
Producent TP-Link
Kod producenta TXM431-SR
EAN 6935364021870
Strona www http://www.tp-link.com
Recenzje