Witaj w sklepie internetowym BINO.pl

TP-Link TXM431-LR 10GBase-LR SFP+ LC Single-mode MiniGBIC Module

TP-Link TXM431-LR 10GBase-LR SFP+ LC Single-mode MiniGBIC Module
1 090,62 zł

Dostępność: Produkt niedostępny

Opis

Szczegóły

Symbol producentaTXM431-LR
Nazwa produktuTP-Link TXM431-LR 10GBase-LR SFP+ LC Single-mode MiniGBIC Module
ProducentTP-Link
Klasa produktuAkcesoria do SWITCHY
Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Kod 636424
Producent TP-Link
Kod producenta TXM431-LR
EAN 6935364021887
Strona www http://www.tp-link.com
Recenzje