Witaj w sklepie internetowym BINO.pl

TP-Link SM321B moduł dwukierunkowy SFP,WDM, 10km, 1000Base-BX

TP-Link SM321B moduł dwukierunkowy SFP,WDM, 10km, 1000Base-BX
123,54 zł

Dostępność: Produkt dostępny

(mała ilość - zostało 10 szt)

Opis

Szczegóły

Symbol producentaTL-SM321B
Nazwa produktuTP-Link TL-SM321B 1000BaseBX SFP MiniGBIC LC SM WDM 9/125um
ProducentTP-Link
Klasa produktuAkcesoria do SWITCHY
RodzajMiniGBIC (SFP) 1000Base-BX (LC)
Dodatkowe informacje
  • Długość fali TX: 1310nm / RX: 1550nm
  • Transfer danych 1.25Gbps
  • Maks. długość kabla 10km
  • Typ włókna 9/125 um Single-mode
  • Kabel Single-mode Fiber
Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Kod 264828
Producent TP-Link
Kod producenta TL-SM321B
EAN 6935364030520
Strona www http://www.tp-link.com
Recenzje