Witaj w sklepie internetowym BINO.pl

TP-Link TL-SM321A 1000BaseBX SFP MiniGBIC LC SM WDM 9/125um

TP-Link TL-SM321A 1000BaseBX SFP MiniGBIC LC SM WDM 9/125um
270,25 zł

Dostępność: Produkt dostępny

(mała ilość - zostało 7 szt)

Opis

Szczegóły

Symbol producentaTL-SM321A
Nazwa produktuTP-Link TL-SM321A 1000BaseBX SFP MiniGBIC LC SM WDM 9/125um
ProducentTP-Link
Klasa produktuAkcesoria do SWITCHY
Urządzenia w których jest wykorzystywanyMC220L, TL-R4199G/4299G, TL-SG3109, TL-SL3428/3452, TL-SG2109WEB/2216WEB/2224WEB,TL-SL2210WEB/2218WEB/2428WEB/2452WEB, TL-SL1351
Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Kod 712894
Producent TP-Link
Kod producenta TL-SM321A
EAN Nie
Strona www http://www.tp-link.com
Recenzje