Witaj w sklepie internetowym BINO.pl

Superlux Superlux HD681 Evo Biale

Superlux Superlux HD681 Evo Biale
144,80 zł

Dostępność: Produkt niedostępny

Opis

Szczegóły

Opis

Rozpoznawalne na cał,ym ś,wiecie, wzbudzają,ce zachwyt doskonał,ym dź,wię,kiem i wykonaniem, uwielbiane przez swoich wł,aś,cicieli i wcią,ż, jeszcze odkrywane przez wszystkie pokolenia poszukiwaczy doskonał,ego brzmienia!
Sł,uchawki Superlux HD-681 to już, prawdziwa legenda, któ,rej moż,e trochę, brakuje do popularnoś,ci grupy The Rolling Stones, ale wszystko jeszcze przed nimi. Droga do sukcesu to cią,gł,e dą,ż,enie do doskonał,oś,ci, dlatego też, doczekaliś,my się, kolejnej odsł,ony tych sł,uchawek.

HD-681EVO to absolutnie nowy futurystyczny image. Smukł,e i nowoczesne rysy przycią,gną, uwagę, każ,dego, bez wyją,tku. Pod wzglę,dem brzmienia, zachowano wszystko co najlepsze w modelu HD-681, czyli mocne, gł,ę,bokie i ciepł,e brzmienie basu, a udoskonalono tony wysokie, któ,re stał,y się, bardziej zró,wnoważ,one i neutralne.

Z cał,ą, pewnoś,cią, moż,na stwierdzić,, ż,e sł,uchawki HD-681 w nowej odsł,onie EVO, to wł,aś,nie to czego poszukują, zaró,wno zawodowcy pracują,cy w studio jak i na scenie, a takż,e amatorzy sł,uchają,cy swojej ulubionej muzyki. EVO To kolejny krok do galerii sł,aw, któ,ry być, moż,e w przyszł,oś,ci pozwoli na detronizację, nawet samych Stones’,ó,w ,)

Nowoczesny wyglą,d, doskonał,a jakoś,ć, wykonania, rewelacyjne brzmienie, to wszystko to co jest potrzebne do osią,gnię,cia peł,nej satysfakcji i uznania uż,ytkownika. Wszystko to zapewnią, Ci sł,uchawki HD-681EVO

KonstrukcjaZ muszlami nausznymi
Komunikacja bezprzewodowaNie
Złącza3,5mm minijack
DźwiękStereo
Kontrola dźwiękuBrak danych
Funkcje bluetoothNie dotyczy
Impedancja32 Ω,
Pasmo przenoszenia (min.)10 Hz
Pasmo przenoszenia (maks.)30000 Hz
Czułość32 dB
MikrofonBrak danych
KolorBiały
Pozostałe parametry0
Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Kod 650299
Producent Superlux
Kod producenta Superlux HD681 Evo Biale
EAN Nie dotyczy
Strona www Nie dotyczy
Recenzje