Witaj w sklepie internetowym BINO.pl

SteelSeries słuchawki SIBERIA V2 USB (7.1, czarne)

SteelSeries słuchawki SIBERIA V2 USB (7.1, czarne)

Kod: 171917

502,71 zł

Dostępność: Produkt niedostępny

Opis

Szczegóły

Opis

Sł,uchawki SteelSeries Siberia został,y opracowane z myś,lą, o przecię,tnym graczu. Posiadają, charakterystyczny wyglą,d i dobrą, charakterystykę, dź,wię,ku. Innym aspektem podczas ich projektowania był,o zapewnienie wysokiego poziomu komfortu podczas dł,ugich sesji grania.
Sł,uchawki szybko przycią,gnę,ł,y uwagę,, nie tylko ze wzglę,du na unikalny design, ale takż,e swoją, wszechstronnoś,ć,: przydatnoś,ć, gier oraz do sł,uchania muzyki.
W oparciu o uwagi profesjonalnych graczy, SteelSeries udoskonalił, konstrukcję, Siberia v2. Udoskonalenia to obejmował,o powię,kszenie gł,oś,nikó,w o 25%, aby zapewnić, bardziej czysty i zró,wnoważ,ony dź,wię,k oraz zastosowanie lepszego, chowanego mikrofonu jednokierunkowego.
Uż,ywane przez gracza o pseudonimie "Walle", któ,ry od dawna jest liderem i mó,zgiem zespoł,u "SK Gaming", bę,dą,cego wielokrotnym zwycię,zcą, turniejó,w w Counter-Strike. Wspó,ł,pracował, on z projektantami firmy SteelSeries w nadaniu ostatecznego kształ,tu sł,uchawkom Siberia v2. Uż,ywa ich we wszystkich treningach, meczach ligowych i finał,ach, co zapewnia znakomite wyniki i sukces zespoł,u.

ZłączaBrak danych
PołączeniePrzewodowe
MikrofonTak
Pozostałe parametry

- Gł,oś,niki 50mm
- Korekcja wg wymagań, uż,ytkownika
- Pianka tł,umią,ca dź,wię,k
- Oddzielna regulacja pał,ą,ka
- Pozł,acane wtyki typu "jack"
- Regulacja gł,oś,noś,ci
- Karta dź,wię,kowa USB *
- Chowany mikrofon
- Lekkie
- poduszki na uszy
- System mocowania

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Kod 171917
Producent SteelSeries
Kod producenta 51103
EAN 5707119006484
Strona www http://www.steelseries.com
Recenzje