Witaj w sklepie internetowym BINO.pl

SoundMagic SoundMAGIC P21 black

SoundMagic SoundMAGIC P21 black
172,69 zł

Dostępność: Produkt niedostępny

Opis

Szczegóły

Opis

SoundMAGIC P21 to sł,uchawki HI-FI z przeznaczeniem na miasto i w podró,ż,. Oczywiś,cie nic nie stoi na przeszkodzie aby korzystać, z nich w domu z komputerem, konsolą, czy innym sprzę,tem audio.

Model P21 charakteryzuje się, minimalistycznym wyglą,dem. Producent pró,cz najwyż,szej dbał,oś,ci o dź,wię,k zadbał, w duż,ej mierze o trwał,oś,ć, konstrukcji i komfort uż,ytkowania. P21 wykonane są, z niezwykle trwał,ych, mocnych i wytrzymał,ych materiał,ó,w aby unikną,ć, przykrych sytuacji zwią,zanych z uż,ytkowaniem sł,uchawek w warunkach outdoorowych.

Konstrukcja pozwala na kompaktowe zł,oż,enie sł,uchawek kiedy ich nie uż,ywamy i umieszczenie w skó,rzanym pokrowcu znajdują,cym się, w komplecie. Pady są, mię,kkie i lekko leż,ą, na uszach dzię,ki czemu nasza skó,ra moż,e swobodnie oddychać, nawet w upalne dni. Z obydwu nausznikó,w wychodzi kabel, któ,rego pł,aska konstrukcja zapobiega się, jego skrę,caniu.

Model P21 to zawodowe brzmienie Hi-FI znane z najbardziej popularnych modeli SoundMAGICa. Oferuje czysty i wysokiej jakoś,ci bas. Pozostał,e pasma zachowują, odpowiednią, klarownoś,ć, przenikają,c się, i tworzą,c spó,jne i soczyste brzmienie wypeł,niają,ce przestrzenie w uszach.

KonstrukcjaNauszne
TechnologieBrak
Komunikacja bezprzewodowaNie
Złącza3,5mm minijack
DźwiękStereo
Kontrola dźwiękuBrak danych
Funkcje bluetoothNie dotyczy
Impedancja32 Ω,
Pasmo przenoszenia (min.)20 Hz
Pasmo przenoszenia (maks.)22 kHz
Czułość103 dB
MikrofonNie
Długość przewodu1.2 m
KolorCzarny
Waga110 g
Pozostałe parametry

- Przetwornik: Dynamiczny 40 mm z neodymowym magnesem

W komplecie:
- Sł,uchawki
- Skó,rzany pokrowiec

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Kod 641950
Producent SoundMagic
Kod producenta SoundMAGIC P21 black
EAN Nie dotyczy
Strona www http://www.soundmagic.com.cn/en/
Recenzje