Witaj w sklepie internetowym BINO.pl

ROCCAT Mysz przewodowa Tyon laserowa biało-czarna

ROCCAT Mysz przewodowa Tyon laserowa biało-czarna

Kod: 704272

402,95 zł

Dostępność: Produkt dostępny

(mała ilość - zostało 1 szt)

Opis

Szczegóły

Opis

Gaming ulega nieustannym przemianom.
Wspó,ł,czesne pola bitew to szczegó,lnie niebezpieczne miejsca, z zagroż,eniami ze wszystkich stron - z powietrza, morza oraz lą,du. W jaki sposó,b dostosujesz się, do wszystkich nowych wyzwań, stawianych przed Tobą, przez wspó,ł,czesny gaming? Wejdź, w ś,wiat moż,liwoś,ci z Roccatem Tyon, niesamowitą, bronią, - wieloprzeciskową, myszą, z szerokim wachlarzem zastosowań, - stanowią,cą, efekt nieskoń,czonej liczby godzin pracy najwię,kszych inż,ynieró,w branż,y gamingowej. Roccat Tyon jest specjalnie dostosowany do potrzeb wspó,ł,czesnego, zró,ż,nicowanego arsenał,u wojennego gracza.
Niespotykana kontola

Tyon wprowadza funkcję, X-Celerator, jedno-osiowy joystick analogowy wyprofilowany pod kciuk.
Pozwala to na zyskanie przewagi na polu bitwy bez poś,wię,cania kontroli.

Udoskonalona funkcjonalnoś,ć, EASY-SHIFT[+]

Przeł,omowa technologia Easy-Shift[+] pozwala Tobie przypisać, dodatkową, funkcję, do każ,dego przycisku myszy, co pozwala na prawie nieskoń,czone moż,liwoś,ci kombinacji. Dodatkowa funkcja zostaje aktywowana z chwilą, naciś,nię,cia przycisku Easy-Shift[+]. W przypadku myszy Roccat Tyon jest to dedykowany przycisk, komfortowo umiejscowiony pomię,dzy tradycyjnymi przyciskami bocznymi.

Zró,ż,nicowane opcje ataku

Tyon jest pierwszą, myszą, marki Roccat wyposaż,oną, w przeł,ą,cznik Dorsal Fin-Switch (dosł,ownie - pł,etwa grzbietowa), dwukierunkowy przycisk sterowany knykciem, specjalnie zaprojektowany z myś,lą, o ł,atwoś,ci uż,ywania, bez koniecznoś,ci dostosowywania dł,oni w kluczowych momentach rozgrywki. Dorsal Fin-Switch jest idealnym rozwią,zaniem przenoszą,cym kluczowe funkcje sterowania z klawiatury na mysz gamingową,.

Rozwiń, swó,j arsenał,
Cztery przyciski otaczają,ce prawo- i lewoklik pozwalają, na przeniesienie jeszcze wię,kszej liczby funkcji z klawiatury do obsł,ugi przy pomocy Tyona. Dodatkowe przyciski wspomagają,ce pozwalają, na jeszcze szybsze wykonanie poleceń,. Tyon został, tak zaprojektowany, by każ,da akcja gracza był,a w peł,ni naturalna i przemyś,lana.

Twó,j Tyon to Twó,j styl
W peł,ni spersonalizuj wyglą,d Roccat Tyon z nowym nowoczesnym standardem oś,wietleniowym RGBY. Dostosuj barwę, rolki i obramowania - mogą, być, to dwa zupeł,nie niezależ,ne kolory, dzię,ki czemu mysz osią,gnie unikatowy wyglą,d. Z paletą, 16,8 miliona koloró,w oraz zaawansowanymi efektami ś,wietlnymi Tyon tapia się, na każ,dym poziomie z Twoim stylem.

Liczba przycisków16
Liczba rolek1
ProfilPraworęczna
Rozdzielczość (maks.)8200 dpi
PołączeniePrzewodowe
Długość przewodu180 cm
InterfejsUSB
ZasilanieUSB 5V
Akcesoria w zestawie0
KolorWzór
Wymiary0
Pozostałe parametry

Prę,dkoś,ć,: 380,00 cm/s

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Kod 704272
Producent ROCCAT
Kod producenta ROC-11-851
EAN 4250288172241
Strona www http://www.roccat.org
Recenzje