Witaj w sklepie internetowym BINO.pl

Razer EOL Klawiatura BlackWidow Tournament Stealth 2014

Razer EOL Klawiatura BlackWidow Tournament Stealth 2014

Kod: 629228

429,07 zł

Dostępność: Produkt niedostępny

Opis

Szczegóły

Opis

Poczuj ró,ż,nicę,
Niezależ,nie od gry, każ,dy gracz ceni sobie sł,odki smak wygranej. Lecz droga do zwycię,stwa to nie tylko doskonał,a strategia i najlepsze umieję,tnoś,ci - to takż,e analizowanie i optymalizacja każ,dej moż,liwej przewagi, któ,rą, mamy pod rę,ką,.
W Razer takie podejś,cie zaowocował,o radykalną, decyzją, o uż,yciu mechanicznych klawiszy klawiaturach dla graczy - dzię,ki czemu w 2010 roku powstał,a klawiatura Razer Black Widow. Od tego czasu bez wą,tpienia mechaniczne klawiatury stał,y się, najczę,ś,ciej uż,ywaną, bronią, w arsenale wszystkich graczy na cał,ym ś,wiecie.
Prawie cztery lata pó,ź,niej najnowsza klawiatura Razer BlackWidow na nowo definiuje granice wydajnoś,ci sprzę,tu dla dla graczy.

Wię,ksza wytrzymał,oś,ć,
Nie waż,ne jak intensywne są, Twoje maratony przy grach - każ,dy mechaniczny klawisz zaprojektowany został, aby wytrzymać, do 60 milionó,w uderzeń, - moż,esz cieszyć, się, przewagą, Razer jeszcze dł,uż,ej.

Razer Synapse 2.0
Wsparcie rewolucyjnego oprogramowania Razer Synapse 2.0 prawdziwego mó,zgu Razer DeathStalker sprawia, ż,e klawiatury z wewnę,trzną, pamię,cią, odchodzą, do lamusa. Serwer w chmurze Razer Synapse 2.0 pozwala na wygodny dostę,p do spersonalizowanych ustawień, o każ,dej porze i w każ,dym miejscu. Uniknij irytują,cego konfigurowania ustawień, od począ,tku dzię,ki automatycznym aktualizacjom oprogramowania i firmware'u, któ,re zapewniają, optymalną, pracę, Twojej klawiatury.

Kompaktowy rozmiar
Odpinany kabel USB, niewielkie wymiary i niezwykł,a wydajnoś,ć, - Razer Black Widow Tournament posiada wszystko co niezbę,dne dla aktywnych graczy. Bez problemu zabierzesz ją, ze sobą, na każ,dy sparing i turniej.

Zestaw z myszkąNie
PołączeniePrzewodowe
InterfejsUSB
KolorCzarny
Wymiary

36.6 x 3 x 15.4 cm.

Pozostałe parametry0
Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Kod 629228
Producent Razer
Kod producenta RZ03-00811700-R3M1
EAN 8886419341895
Strona www http://www.razerzone.com
Recenzje