Witaj w sklepie internetowym BINO.pl

Prestigio Tablet Multipad 4 Quantum 7.85 PMP5785C_QUAD

Prestigio Tablet Multipad 4 Quantum 7.85 PMP5785C_QUAD

Kod: 468661

734,28 zł

Dostępność: Produkt niedostępny

Opis

Szczegóły

Opis

Specjalną, edycję, eleganckich i zarazem mę,skich tabletó,w z kolekcji MultiPad 4 Quantum wyró,ż,nia ciemnoniebieska aluminiowa obudowa. Zainspirowany przygodami legendarnego, tajnego agenta, nowy MultiPad Quantum 7.85 jest odzwierciedleniem sił,y i pewnoś,ci siebie prawdziwego mę,ż,czyzny.

Czterordzeniowy procesor i karta graficzna sprawdzą, się, w najbardziej wymagają,cych misjach, zapewniają,c najwyż,szą, prę,dkoś,ć, pobierania, fantastyczną, jakoś,ć, odtwarzania i realistyczne obrazy na jasnym i wyraź,nym wyś,wietlaczu IPS o przeką,tnej 7.85 cala, dzię,ki czemu czujesz się,, jakbyś, był, w centrum akcji. Wszystko dział,a pod kontrolą, inteligentnego systemu Android 4.2 Jelly Bean z mił,ym dla oka, ś,wież,ym interfejsem z wieloma fabrycznie zainstalowanymi aplikacjami gotowymi do pracy natychmiast po wyję,ciu tabletu z pudeł,ka.

Prestigio MultiPad 4 Quantum 7.85 wyposaż,ono w dwie kamery. Przednia to webcam do wideorozmó,w i pozostawania w codziennym kontakcie z przyjació,ł,mi, rodziną, i partnerami biznesowymi z dowolnego zaką,tka ś,wiata. Tylna kamera przydaje się, do robienia zdję,ć, i nagrywania kró,tkich filmó,w z najważ,niejszych momentó,w w Twoim ż,yciu. Do przechowywania kolekcji przyda się, 8 GB wewnę,trznej pamię,ci z moż,liwoś,cią, rozszerzenia o kolejne 32 GB na karcie pamię,ci. Inne zalety urzą,dzenia to wbudowany port miniHDMI do podł,ą,czenia telewizora i wyś,wietlania wszystkiego na jeszcze wię,kszym ekranie.

Moż,esz być, stale podł,ą,czony do wszystkich ulubionych miejsc w sieci dzię,ki szybkiej sieci WiFi oraz ł,atwo ł,ą,czyć, się, bezprzewodowo z innymi urzą,dzeniami przez Bluetooth. Wydajna bateria o pojemnoś,ci 4700 mAh, któ,rą, ł,aduje się, przez zł,ą,cze microUSB, zapewnia dł,ugie godziny pracy i rozrywki. Wraz z MultiPadem otrzymujesz stylowe, skó,rzane etui, któ,re umoż,liwia bezpieczny transport urzą,dzenia.

Rozdzielczość1024 x 768
Ekran dotykowyTak
System operacyjnyAndroid 4.2
Procesor

Rockchip RK3188 (Cortex-A9)

Taktowanie procesora1.6 GHz
Pamięć wewnętrzna8 GB
Standard pamięci SD / CFSD
Czytnik kart pamięciTak
Typ kart pamięcimicroSD
KomunikacjaBluetooth 4.0
Modem WWANNie
Funkcja telefonu komórkowegoNie
Aparat fotograficznyTak
Szczegółowe dane aparatu

0.3/2.0

GPSNie
Złącza3,5mm minijack
Złącza zewnętrznemicro USB 2.0
Bateria

4700 mAh

Pozostałe parametry

Procesor graficznyQuad Core Mali 400 MP
Liczba rdzeni procesora gł,ó,wnego4 (czterordzeniowy)
Pojemnoś,ć, zainstalowanej RAM1 GB

Wymiary

203.5x139x8.9 mm

Waga0.406 kg
Zawartość zestawu

zasilacz, kabel USB, kabel OTG, stylowe skó,rzane etui

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Kod 468661
Producent Prestigio
Kod producenta PMP5785C_QUAD
EAN 8595248118867
Strona www http://www.prestigio.pl
Recenzje