Witaj w sklepie internetowym BINO.pl

Planet ISW-511S15 Switch Przemysł. 4p + 1p SM 15km

Planet ISW-511S15 Switch Przemysł. 4p + 1p SM 15km
508,78 zł

Dostępność: Produkt niedostępny

Opis

Szczegóły

Kod ProducentaISW-511S15
Liczba portów 10/100 Mbps4 szt.
Inne porty1 x Port światłowodowy SC, 100Base-Fx, Singlemode do 15 km
Standardy siecioweIEEE 802.3x, IEEE 802.3, IEEE802.3u - 10 / 100Base-TX
Przepustowość144,880 pps w sieci Ethernet, 1448,800 pps w sieci Fast Ethernet, Wydajność struktury przełączającej 1Gbps
TrunkTak
ZarządzalnośćUrządzenie niezarządzane
Montaż w szafach RACKBrak
Możliwość mocowania do podłożaTak
Rozmiar tablicy adresów MAC2K
Algorytm przełączaniaStore And Forward
Bufor danych1Mbit
Zasilanie12~48 V DCZasilanie równoległe z zabezpieczeniem przed odwrotną polaryzacją.
Wysokość135 mm
Szerokość32 mm
Głębokość88 mm
Waga0,436 kg
Kolor obudowyCzarny
Opis
  • Zgodny ze standardami IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x
  • Obsługuje protokół CSMA/CD.
  • 4 Porty RJ-45 10/100 Mbps obsługujących funkcję auto-MDI/MDI-X.
  • 1 Port 100Base-FX, 9/125um, Single-mode do 15 km
  • Zaprojektowany w sposób umożliwiający równoległe zasilanie z wielu źródeł.
  • Architektura przełączająca Store and forward.
  • Szyna montażowa DIN oraz 3 sposoby montażu naściennego.
  • Zgodność ze standardami przemysłowymi.
  • Zasilanie 12~48V DC, równoległe zasilanie z zabezpieczeniem polarity reverse, odłączany blok zasilania dla zasilania master oraz slave.
  • Temperatura pracy od -10 do 60 stopni C
  • Obudowa aluminiowa IP-30
  • Zgodny z certyfikatami EMI: FCC Class A, CE EN6100-4-2, CE EN6100-4-3, CE EN6100-4-4, CE EN6100-4-5 oraz CE EN6100-4-6.
  • Posiada atesty bezpieczeństwa UL, cUL, CE/EN60950.
  • Testowana stabilność: IEC60068-2-32(upadek), IEC60068-2-27(uderzenie) oraz IEC60068-2-6(wibracje).
Przełączniki przemysłowej sieci Ethernet firmy PLANET są urządzeniami o wzmocnionej konstrukcji, zaprojektowanymi z myślą o pracy wwarunkach zakłóceń elektrycznych i w surowych warunkach środowiskowych.

Cechą przełącznika jest wysoka odporność na zakłócenia elektromagnetyczne i duże przepięcia elektryczne typowe dla środowisk takich, jak fabryki, czy sterownie.Możliwość pracy w zakresie temperatur od -10 do +60 stopni C w połączeniu z posiadanymi certyfikatami pozwalającymi na pracę w niebezpiecznych miejscach (Class 1 Division 2) umożliwiają umieszczenie przełącznika w praktycznie dowolnym miejscu.

Przełącznik umieszczony jest w kompaktowej, aluminiowej obudowie IP-30, która umożliwia zarówno montaż DIN, jaki i panelowy, tak aby zapewnić najlepsze wykorzystanie miejsca w znormalizowanych szafach. Przełącznik posiada wbudowanyzasilacz z szerokim zakresem napięć (12 do 48V DC) umożliwiających pracę na całym świecie lub podwójne równoległe zasilanie zapobiegające awarii, zabezpieczenie przed odwrotnym podłączeniem zasilania oraz wejścia 24V DC i 48V DC, dzięki czemu możnago stosować w sytuacjach wymagających podwójnych wejść zasilania lub w rozwiązaniach eliminujących awarię.
wwwhttp://planet.pl/produkty/urzadzenia_dla_sieci_przemyslowych/isw_511s15 www
Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Kod 314198
Producent Planet
Kod producenta ISW-511S15
EAN Nie
Strona www http://www.planet.com.tw
Recenzje