Witaj w sklepie internetowym BINO.pl

Planet GT-902S

Planet GT-902S
635,17 zł

Dostępność: Produkt niedostępny

Opis

Szczegóły

Kod ProducentaGT-902S
Łącze miedziane1 x 10/100/1000Base-T, RJ-45, Auto-Negocjacja, Auto-MDI/MDI-X
Łącze optyczne1 x 1000Base-LX
Sygnalizacja LEDTak
Informacje dodatkoweObsługiwane Standardy
* IEEE 802.3, 10Base-T
* IEEE 802.3u, 100Base-TX
* IEEE 802.3ab, 1000Base-T
* IEEE 802.3z, 1000Base-SX/LX
Porty
* 1 x 10/100/1000Base-T port
* 1 x 1000Base-SX/LX port
Warunki Pracy
* Temperature: 0~50 Degree C, Humidity: 5~90% non-condensing
Magazynowanie
* Temperature: -40~70 Degree C, Humidity: 5~90% non-condensing
Normy
* FCC Class A, CE Class A
Interfejs Optyczny
* SC
Długość Fali
* 1310nm
Power dBm maks.
* -3 dBm
Power dBm min.
* -9.5dBm
Czułość Odbiornika
* -14.4 dBm
Maksymalna Moc
* -20 dBm
Prędkość
* 10/20Mbps for Half / Full-Duplex
* 100/200Mbps for Half / Full Duplex
* 2000Mbps for Full-Duplex
Prędkość na Światłowodzie
* 2000Mbps for Full-Duplex
Okablowanie
* 10Base-T: 2-pair UTP Cat. 3,4,5 do 100m
* 100Base-TX: 2-pair UTP Cat. 5, up to 100 m
* 1000Base-T: 4-pair STP Cat 5 up to 100m
Światłowód
* 50/125µm or 62.5/125µm multi-mode fiber cable, up to 220/550m
* 9/125µm single-mode cable, provides long distance for 10/15/20/30/40/50/60/70/120km (very on fiber transceiver or SFP module)
Diody
* PWR
* TP LINK/ACT, 1000
* Fiber LINK/ACT
Pobór Mocy
* 4 Watts/ 13 BTU (maximum)
Zasilanie
* DC 5V / 2A
Wymiary
* 93 x 70 x 26 mm
wwwhttp://planet.pl/produkty/konwertery_mediow/konwertery/niezarzadzalne/gt_902s www
Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Kod 314237
Producent Planet
Kod producenta GT-902S
EAN Nie dotyczy
Strona www http://www.planet.com.tw
Recenzje