Witaj w sklepie internetowym BINO.pl

Planet (GT-806B15) Konwerter 10/100/1000BaseT <=> 1000BaseLX / WDM / Single-Mode Max. 15 Km /

Planet (GT-806B15) Konwerter 10/100/1000BaseT <=> 1000BaseLX / WDM / Single-Mode Max. 15 Km /
714,13 zł

Dostępność: Produkt niedostępny

Opis

Szczegóły

Kod ProducentaGT-806B15
Łącze miedzianePatrz łącze fizyczne
Łącze optyczne1000Base-LX (WDM) Media Converter TX:1550nm~15km
Łącze fizyczne10/100/1000Base-T
Typ portówRJ45 10/100/1000BaseT / WDM 1000BaseLX
Zgodność ze standardemIEEE 802.3, 10Base-T, IEEE 802.3u, 100Base-TX, IEEE 802.3ab, 1000Base-T, IEEE 802.3z, 1000Base-SX / LX
Przepustowość10/20Mbps for Half / Full-Duplex, 100/200Mbps for Half / Full Duplex, 2000Mbps for Full-Duplex Fiber Optic 2000Mbps for Full-Duplex
Sygnalizacja LEDTak
ZasilanieDC 5V / 2A, 5.6 Watts / 19 BTU (maximum)
Wymiary (wys x szer x gł)26 x 70 x 97 mm mm
Opis10/100/1000Base-T to 1000Base-LX (WDM) Media Converter TX:1550nm~15km
wwwhttp://planet.pl/produkty/konwertery_mediow/konwertery/niezarzadzalne/gt_806b15 www
Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Kod 314167
Producent Planet
Kod producenta GT-806B15
EAN Nie
Strona www http://www.planet.com.tw
Recenzje