Witaj w sklepie internetowym BINO.pl

Planet GT-802S konwerter 10/100/1000BaseT <=> 1000BaseLX (SC, Single-Mode, max 10km)

Planet GT-802S konwerter 10/100/1000BaseT <=> 1000BaseLX (SC, Single-Mode, max 10km)
400,91 zł

Dostępność: Produkt dostępny

Opis

Szczegóły

Kod ProducentaGT-802S
Łącze miedzianePatrz łącze fizyczne
Łącze optyczne1000Base-LX Media Converter (SC,SM)-10km
Łącze fizyczne10/100/1000Base-T
Typ portówRJ-45 10/100/1000BaseT /SC 1000BaseLX
Zgodność ze standardemIEEE 802.3, 10Base-T, IEEE 802.3u, 100Base-TX, IEEE 802.3ab, 1000Base-T, IEEE 802.3z, 1000Base-SX / LX
Przepustowość10/20Mbps for Half / Full-Duplex, 100/200Mbps for Half / Full Duplex, 2000Mbps for Full-Duplex Fiber Optic 2000Mbps for Full-Duplex
Sygnalizacja LEDTak
ZasilanieDC 5V / 2A, 5.6 Watts / 19 BTU (maximum)
Wymiary (wys x szer x gł)26 x 70 x 97 mm mm
Opis10/100/1000Base-T to 1000Base-LX Media Converter (SC,SM)-10km
wwwhttp://planet.pl/produkty/konwertery_mediow/konwertery/niezarzadzalne/gt_802s www
Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Kod 93197
Producent Planet
Kod producenta GT-802S
EAN Nie
Strona www http://www.planet.com.tw
Recenzje