Witaj w sklepie internetowym BINO.pl

Planet GST-802 konwerter 10/100/1000 (SC MM)

Planet GST-802 konwerter 10/100/1000 (SC MM)
243,10 zł

Dostępność: Produkt niedostępny

Opis

Szczegóły

Kod ProducentaGST-802
Łącze miedziane1 x 10/100/1000Base-T
Łącze optyczne1 x 1000Base-SX, SC, Multi Mode
Typ portówRJ-45 / SC
Zgodność ze standardemIEEE 802.3, 10Base-T
IEEE 802.3u, 100Base-TX
IEEE 802.3ab, 1000Base-T
IEEE 802.3z, 1000Base-SX
IEEE 802.3ah OAM
Sygnalizacja LEDTak
ZasilanieZasilacz DC 5V / 2A
Wymiary (wys x szer x gł)26 x 94 x 81 mm
Opis
  • Port 10/100/1000Base-T z łączem RJ-45
  • Port 1000Base-SX z łączem SC obsługującym światłowód multimodowy
  • Obsługa ramek 9K Jumbo
  • Może pracować samodzielnie lub w obudowie zbiorczej na konwertery z obsługą zasilaniaawaryjnego
Planet GST-802 to zarządzalny konwerter mediów serii Smart pozwalający zwiększyć zasięg sieci z przepustowością Gigabit poprzez kabel światłowodowy. GST-802 oferuje konwersję pomiędzy sieciami standardu 10/100/1000Base-T oraz1000Base-SX wykorzystując łącze SC oraz światłowód multimodowy o zasięgu do 220/550m.
GST-802 obsługuje Auto MDI/MDI-X na porcie TP oraz posiada przełącznik DIP umożliwiający konfigurację zaawansowanych funkcji takich jak auto-negocjacja dlaportu światłowodowego oraz funkcji Link Pass Through (LLCF/LLR). Funkcja LLCF współpracuje z funkcją LLR pomagając w diagnozowaniu stanu połączeń. Dodatkowo LLR niezwłocznie alarmuje administrator w przypadku problemów z okablowaniem oraz umożliwiamonitorowanie całej sieci.

Konwerter GST-802 umożliwia łatwe połączenie dwóch segmentów sieci. Może być stosowany samodzielnie z wykorzystaniem zewnętrznego zasilacza lub może pracować w zbiorczej 19 calowej obudowie na 16 konwerterówserii MC-1600MR/MC-1600MR48 oraz MC-1610MR / MC-1610MR48. Współpracując z obudową zbiorczą GST-802 może być zarządzany i monitorowany przez port konsoli RS-232 lub zdalnie przez interfejs sieciowy.
wwwhttp://planet.pl/produkty/konwertery_mediow/konwertery/zarzadzalne/gst_802 www
Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Kod 204045
Producent Planet
Kod producenta GST-802
EAN Nie
Strona www http://www.planet.com.tw
Recenzje