Witaj w sklepie internetowym BINO.pl

Planet FT-806A20 konwerter 10/100TX / 100FX,SC,SM (1310nm)

Planet FT-806A20 konwerter 10/100TX / 100FX,SC,SM (1310nm)
314,43 zł

Dostępność: Produkt dostępny

(mała ilość - zostało 7 szt)

Opis

Szczegóły

Kod ProducentaFT-806A20
Łącze miedziane1 x RJ45 (10/100BaseTX) MDI/MDIX Auto-Crossover
Łącze optyczne1 x SC ( Single-Mode 9/125um)
Łącze fizyczneTx-1310nm, Rx-1550nm, FastEthernet Cat. 5 / 100m
Typ portówRJ45 / WDM
Zgodność ze standardemIEEE 802.3, 802.3u
Przepustowość200 Mbps w trybie full-duplex, 100 Mbps w trybie half-duplex.
Sygnalizacja LEDTak
ZasilanieZewnętrzne AC 230V / DC 5V 1A (zasilacz w komplecie) lub z szafy zbiorczej.
Wymiary (wys x szer x gł)70 x 26 x 94 mm
Waga200 g
OpisWymaga pracy w parze z FT-806B20
wwwplanet.pl/produkty/konwertery_mediow/konwertery/niezarzadzalne/ft_806_a20 www
Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Kod 22660
Producent Planet
Kod producenta FT-806A20
EAN Nie dotyczy
Strona www http://www.planet.com.tw
Recenzje