Witaj w sklepie internetowym BINO.pl

Planet FT-801 konwerter RJ-45 10/100base-TX / FX, ST, MM

Planet FT-801 konwerter RJ-45 10/100base-TX / FX, ST, MM
249,73 zł

Dostępność: Produkt dostępny

(mała ilość - zostało 2 szt)

Opis

Szczegóły

Kod ProducentaFT-801
Łącze miedziane1 x RJ45 (10/100BaseTX) MDI/MDIX Auto-Crossover
Łącze optyczne1 x ST ( Multi-Mode 50/125, 62.5/125um) Full-duplex i half-duplex z przełącznikiem DIP po stronie optycznej.
Łącze fizyczneFX - 1310nm / 2km, FastEthernet Cat. 5 / 100m
Typ portówRJ-45 / ST
Zgodność ze standardemIEEE 802.3, 802.3u
Przepustowość200 Mbps w trybie full-duplex, 100 Mbps w trybie half-duplex.
Sygnalizacja LEDTak
ZasilanieZewnętrzne AC 230V / DC 5V 1A (zasilacz w komplecie) lub z szafy zbiorczej.
Wymiary (wys x szer x gł)70 x 26 x 94 mm
Waga200 g
OpisInstalacja typu „Plug & Play” – włącz i używaj.
Informacje dodatkoweJeżeli podłączonym urządzeniem jest koncentrator lub komputer z kartą sieciową pracującą wyłącznie w trybie half-duplex, konwerter nawiąże połączenie również w trybie half-duplex i efektywna przepustowość będzie wynosić tylko 100 Mbps.O ile po stronie kabla STP występuje autonegocjacja trybu pracy, to po stronie światłowodu użytkownik deklaruje tryb pracy za pomocą przełącznika DIP-switch.
wwwhttp://planet.pl/produkty/konwertery_mediow/konwertery/niezarzadzalne/ft_801 www
Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Kod 22657
Producent Planet
Kod producenta FT-801
EAN Nie
Strona www http://www.planet.com.tw
Recenzje