Witaj w sklepie internetowym BINO.pl

Planet ( FST-801 ) Konwerter 10/100BaseTX <=> 100BaseFX / ST / Multi-Mode / Max. 2km /

Planet ( FST-801 ) Konwerter 10/100BaseTX <=> 100BaseFX / ST / Multi-Mode / Max. 2km /
292,93 zł

Dostępność: Produkt niedostępny

Opis

Szczegóły

Kod ProducentaFST-801
Łącze miedzianeBrak
Łącze optyczneMultiMode,ST,1310nm
Łącze fizyczne10/100 Base FX
Typ portówRJ-45
Zgodność ze standardemIEEE 802.3 10Base-T, IEEE 802.3u 100Base-TX and 100Base-FX
Sygnalizacja LEDNie
ZasilanieDC 5V 2A
Wymiary (wys x szer x gł)81 x 94 x 26mm mm
Waga220 g
Opis10/100Base-TX to 100Base-FX (ST, MM) Smart Media Converter-2km
wwwhttp://www.planet.com.tw/news/productnews/FST-80x.htm www
Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Kod 314208
Producent Planet
Kod producenta FST-801
EAN Nie
Strona www http://www.planet.com.tw
Recenzje