Witaj w sklepie internetowym BINO.pl

Planet Karta sieciowa bezprzewodowa ENW-9701 PCIe 1Gb/s SFP LC

Planet Karta sieciowa bezprzewodowa ENW-9701 PCIe 1Gb/s SFP LC
325,33 zł

Dostępność: Produkt niedostępny

Opis

Szczegóły

Kod ProducentaENW-9701
InterfejsPCI-Express
RodzajPrzewodowa
Standard przewodowy10/100/1000 (Mbps) - 802.3ab Gigabit Ethernet
Standard bezprzewodowyNie dotyczy
Zgodność ze standardemIEEE 802.3z:1000Base-X Gigabit Ethernet
IEEE 802.3x: Flow Control and Back pressure
IEEE 802.1Q:VLAN Tagging
Ilość wyjść1 szt.
KompatybilnośćWindows Server 2003, Windows Server 2008
Windows XP, Windows Vista™, Windows 7
Linux 2.4, Linux 2.6, Linux 64-bit
Redhat Enterprise Linux 4.7 & 5.3
Mac OS X 10.4, 10.5 and 10.6 Intel-based Mac computer
Wymiary (wys x szer)121.4 x 119.5 mm
Informacje dodatkoweSFP slot (LC Interface), 50/125um & 62.5/125um Multi-Mode, 9/125um Single-Mode
Jumbo Frame: 9KB
Niski pobór zasilania
wwwhttp://www.planet.com.tw/en/product/product_spec.php?id=34726 www
Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Kod 619279
Producent Planet
Kod producenta ENW-9701
EAN Nie dotyczy
Strona www http://www.planet.com.tw
Recenzje