Witaj w sklepie internetowym BINO.pl

Microsoft Windows Server Standard 2012 x64 English 1pk 2CPU/2VM Addtl Lic OEM

Microsoft Windows Server Standard 2012 x64 English 1pk 2CPU/2VM Addtl Lic OEM
3 669,77 zł

Dostępność: Produkt niedostępny

Opis

Szczegóły

Kod ProducentaP73-05347
WersjaOEM
Pakiet zawierapapierowa licencja z COA, brak oprogramowania i brak klucza, Software License Terms (EULA) z licencji podstawowej
OpisSystem Windows Server 2012 to szeroka, skalowalna i elastyczna platforma serwerowa, która zapewnia użytkownikom elastyczność tworzenia i wdrażania aplikacji i witryn internetowych lokalnie, w chmurze i w środowisku hybrydowym
przy użyciu wspólnego zestawu narzędzi i środowisk programistycznych. System Windows Server 2012 oferuje pracownikom działów IT i użytkownikom następujące korzyści:dostęp z niemal każdego miejsca i z każdego urządzenia, pełne środowisko systemu Windows, lepsze bezpieczeństwo i zgodność.Licencja jest przypisana do fizycznego serwera. Każda licencja obejmuje do dwóch procesorów fizycznych.
Liczba użytkownikówNie dotyczy
Liczba stanowisk1 szt
Wersja językowaangielska
Wymagania systemowenie dotyczy
Informacje dodatkoweDo uzyskania dostępu do serwerów z systemem Windows Server 2012 niezbędne jest dokupienie licencji dostępu klienta (CAL).
Licencje dodatkowe mogą być dodane jedynie do licencji podstawowej.Dodatkowa licncja daje prawo do uruchomienia dodatkowych 2 CPU/2VM.
wwwhttp://www.microsoft.pl/windowsserver2012 www
Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Kod 235702
Producent Microsoft
Kod producenta P73-05347
EAN Nie
Strona www http://www.microsoft.com/poland
Recenzje