Witaj w sklepie internetowym BINO.pl

Microsens Industrial Gigabit Ethernet Switch 1x 10/100/1000Base-T or 1000Base-SX (auto detect), 7x10/100Base-TX, 3x1000Base-SX, Redundancy Uplink Multimode 850nm, SC

Microsens Industrial Gigabit Ethernet Switch 1x 10/100/1000Base-T or 1000Base-SX (auto detect), 7x10/100Base-TX, 3x1000Base-SX, Redundancy Uplink Multimode 850nm, SC
6 697,79 zł

Dostępność: Produkt niedostępny

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Kod 360377
Producent Microsens
Kod producenta MS650861M
EAN Nie dotyczy
Strona www Nie dotyczy
Recenzje