Witaj w sklepie internetowym BINO.pl

Microsens Industrial Gigabit Ethernet Switch 1x 10/100/1000Base-T, 7x10/100Base-TX, 2x1000Base-SX Redundancy Uplink Multimode 850nm, SC, Power-over-Ethernet acc. IEEE802.3af, 48VDC Power Input

Microsens Industrial Gigabit Ethernet Switch 1x 10/100/1000Base-T, 7x10/100Base-TX, 2x1000Base-SX Redundancy Uplink Multimode 850nm, SC, Power-over-Ethernet acc. IEEE802.3af, 48VDC Power Input
6 222,23 zł

Dostępność: Produkt niedostępny

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Kod 360374
Producent Microsens
Kod producenta MS650851PM-48
EAN Nie dotyczy
Strona www Nie dotyczy
Recenzje