Witaj w sklepie internetowym BINO.pl

Microsens Industrial Fast Ethernet Switch 4x10/100Base-TX, 100Base-FX Uplink Single Mode Laser 1310nm 40km, ST

Microsens Industrial Fast Ethernet Switch 4x10/100Base-TX, 100Base-FX Uplink Single Mode Laser 1310nm 40km, ST

Kod: 399678

4 297,37 zł

Dostępność: Produkt niedostępny

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Kod 399678
Producent Microsens
Kod producenta MS650468M
EAN Nie dotyczy
Strona www Nie dotyczy
Recenzje