Witaj w sklepie internetowym BINO.pl

Microsens Industrial Fast Ethernet Switch 4x10/100Base-TX, 100Base-FX Uplink Single Mode Laser 1310nm 15km, SC

Microsens Industrial Fast Ethernet Switch 4x10/100Base-TX, 100Base-FX Uplink Single Mode Laser 1310nm 15km, SC

Kod: 360365

3 408,67 zł

Dostępność: Produkt niedostępny

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Kod 360365
Producent Microsens
Kod producenta MS650464
EAN Nie dotyczy
Strona www Nie dotyczy
Recenzje