Witaj w sklepie internetowym BINO.pl

Microsens Industrial Fast Ethernet Switch 4x10/100Base-TX, 100Base-FX Uplink Single Mode 1310nm SC 40km, Power-over-Ethernet acc. IEEE802.3af, 48VDC Power Input

Microsens Industrial Fast Ethernet Switch 4x10/100Base-TX, 100Base-FX Uplink Single Mode 1310nm SC 40km, Power-over-Ethernet acc. IEEE802.3af, 48VDC Power Input
5 357,44 zł

Dostępność: Produkt niedostępny

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Kod 399688
Producent Microsens
Kod producenta MS650467PM-48
EAN Nie dotyczy
Strona www Nie dotyczy
Recenzje