Witaj w sklepie internetowym BINO.pl

Microsens Industrial Fast Ethernet Switch 4x10/100Base-TX, 100Base-FX Uplink Multimode 1310nm, ST

Microsens Industrial Fast Ethernet Switch 4x10/100Base-TX, 100Base-FX Uplink Multimode 1310nm, ST
2 719,23 zł

Dostępność: Produkt niedostępny

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Kod 360419
Producent Microsens
Kod producenta MS650461M
EAN Nie dotyczy
Strona www Nie dotyczy
Recenzje