Witaj w sklepie internetowym BINO.pl

Microsens Industrial Fast Ethernet Ring Switch 4x10/100Base-TX, 2x100Base-FX Redundancy Uplink Single Mode 1550nm 80km SC

Microsens Industrial Fast Ethernet Ring Switch 4x10/100Base-TX, 2x100Base-FX Redundancy Uplink Single Mode 1550nm 80km SC
17 396,70 zł

Dostępność: Produkt niedostępny

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Kod 399693
Producent Microsens
Kod producenta MS650509M
EAN Nie dotyczy
Strona www Nie dotyczy
Recenzje