Witaj w sklepie internetowym BINO.pl

Microsens Industrial Fast Ethernet Ring Switch 4x10/100Base-TX, 2x100Base-FX Redundancy Uplink Multimode 1310nm SC

Microsens Industrial Fast Ethernet Ring Switch 4x10/100Base-TX, 2x100Base-FX Redundancy Uplink Multimode 1310nm SC
3 427,27 zł

Dostępność: Produkt niedostępny

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Kod 360416
Producent Microsens
Kod producenta MS650502M
EAN Nie dotyczy
Strona www Nie dotyczy
Recenzje