Witaj w sklepie internetowym BINO.pl

Microsens Gigabit Ethernet Micro-Switch 45x45 vertical version, 4x10/100/1000T with 1x1000SX Uplink and 10/100/1000T downlink, 850nm Multimode ST, 44..57 VDC power plug, manageable (web/Telnet/SNMP/ opt. NMP software), VLANs, QoS, Security, 5x Power-over-

Microsens Gigabit Ethernet Micro-Switch 45x45 vertical version, 4x10/100/1000T with 1x1000SX Uplink and 10/100/1000T downlink, 850nm Multimode ST, 44..57 VDC power plug, manageable (web/Telnet/SNMP/ opt. NMP software), VLANs, QoS, Security, 5x Power-over-
3 200,12 zł

Dostępność: Produkt niedostępny

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Kod 399783
Producent Microsens
Kod producenta MS440210PM-48G6
EAN Nie dotyczy
Strona www Nie dotyczy
Recenzje