Witaj w sklepie internetowym BINO.pl

Microsens Gigabit Ethernet Micro-Switch 45x45 horizontal design, 4x10/100/1000T with 1000Baese-LX Uplink and 10/100/1000T Downlink, 1310nm Single Mode ST 10km, int. 230VAC power supply, manageable (web/Telnet/SNMP/ opt. NMP software), VLANs, QoS, Security

Microsens Gigabit Ethernet Micro-Switch 45x45 horizontal design, 4x10/100/1000T with 1000Baese-LX Uplink and 10/100/1000T Downlink, 1310nm Single Mode ST 10km, int. 230VAC power supply, manageable (web/Telnet/SNMP/ opt. NMP software), VLANs, QoS, Security
3 232,00 zł

Dostępność: Produkt niedostępny

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Kod 399734
Producent Microsens
Kod producenta MS440203M-G6
EAN Nie dotyczy
Strona www Nie dotyczy
Recenzje