Witaj w sklepie internetowym BINO.pl

Microsens Gigabit Ethernet Micro-Switch 45x45, 4x10/100/1000T with 1x1000SX Uplink and 10/100/1000T downlink, horizontal version, 850nm Multimode SC, 48V DC power plug, manageable (web/Telnet/SNMP/ opt. NMP software), VLANs, QoS, Security, 4x Power-over-E

Microsens Gigabit Ethernet Micro-Switch 45x45, 4x10/100/1000T with 1x1000SX Uplink and 10/100/1000T downlink, horizontal version, 850nm Multimode SC, 48V DC power plug, manageable (web/Telnet/SNMP/ opt. NMP software), VLANs, QoS, Security, 4x Power-over-E
2 945,06 zł

Dostępność: Produkt niedostępny

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Kod 399758
Producent Microsens
Kod producenta MS440201PM-48G5
EAN Nie dotyczy
Strona www Nie dotyczy
Recenzje