Witaj w sklepie internetowym BINO.pl

Microsens Gigabit Ethernet Micro-Switch 45x45, 4x10/100/1000T with 1000Baese-SX 850nm Multimode ST uplink port, 48V DC power plug, manageable (opt. Device Manager software), VLANs, Data priorisation (QoS), 4x Power-over-Ethernet

Microsens Gigabit Ethernet Micro-Switch 45x45, 4x10/100/1000T with 1000Baese-SX 850nm Multimode ST uplink port, 48V DC power plug, manageable (opt. Device Manager software), VLANs, Data priorisation (QoS), 4x Power-over-Ethernet
2 874,66 zł

Dostępność: Produkt niedostępny

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Kod 399777
Producent Microsens
Kod producenta MS450870PM-48G5
EAN Nie dotyczy
Strona www Nie dotyczy
Recenzje