Witaj w sklepie internetowym BINO.pl

Microsens 6 Port Fast Ethernet Installation switch 45x45, 5x10/100TX with 100BaseFX-Link, integrated power supply, Single Mode 1310nm SC-connector, M-version: manageable (web/Telnet/SNMP/ opt. NMP software), VLANs, QoS, Security

Microsens 6 Port Fast Ethernet Installation switch 45x45, 5x10/100TX with 100BaseFX-Link, integrated power supply, Single Mode 1310nm SC-connector, M-version: manageable (web/Telnet/SNMP/ opt. NMP software), VLANs, QoS, Security
2 134,74 zł

Dostępność: Produkt niedostępny

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Kod 360412
Producent Microsens
Kod producenta MS450343M
EAN Nie dotyczy
Strona www Nie dotyczy
Recenzje