Witaj w sklepie internetowym BINO.pl

Microsens 5 Port Mini Switch 4x 10/100Base-TX + 100Base-FX-Uplink, Single Mode 1310nm Laser min. 40km, SC-Connector, incl. power supply

Microsens 5 Port Mini Switch 4x 10/100Base-TX + 100Base-FX-Uplink, Single Mode 1310nm Laser min. 40km, SC-Connector, incl. power supply

Kod: 360206

1 648,54 zł

Dostępność: Produkt niedostępny

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Kod 360206
Producent Microsens
Kod producenta MS453075
EAN Nie dotyczy
Strona www Nie dotyczy
Recenzje