Witaj w sklepie internetowym BINO.pl

Microsens 5 Port Mini Switch 4x 10/100Base-TX + 100Base-FX-Uplink, Single Mode 1310nm Laser min. 15km, SC-Connector, incl. power supply

Microsens 5 Port Mini Switch 4x 10/100Base-TX + 100Base-FX-Uplink, Single Mode 1310nm Laser min. 15km, SC-Connector, incl. power supply
1 280,58 zł

Dostępność: Produkt niedostępny

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Kod 360296
Producent Microsens
Kod producenta MS453073
EAN Nie dotyczy
Strona www Nie dotyczy
Recenzje